piątek, 30 grudnia 2016

Sukienki na Sylwestra 2016 - według Stylistki IKW

Brak komentarzy
Sukienki na Sylwestra 2016 odkrywają w zmysłowy sposób plecy, albo mienią się cekinowym blaskiem. Modne są także skórzane mini i szydełkowe tuniki. W ostatniej chwili, podpowiadam, gdzie kupić sukienki na Sylwestra!
Sukienki na Sylwestra powinny przyciągać wzrok - cekinowym paskiem, ogromną falbaną albo zmysłowymi koronkami. Na ten szczególny wieczór zazwyczaj wybieramy coś efektownego, a bardziej niż na praktyczny aspekt naszej kreacji patrzymy na jej estetyczną stronę. Oczywiście, zawsze sprawdzonym rozwiązaniem na Sylwestra jest cekinowa mini. Jednak tym razem załóżcie ją na t-shirt albo bluzkę nude. Modne są też modele wykonane z aksamitu - kupicie je między innymi w Topshopie, Mohito oraz w H&M.
 W niektórych sklepach pojawiły się także wieczorowe sukienki wykonane ze skóry. Projektanci Uterqüe połączyli skórę z koronką, a w Zarze pojawiła się się mini z asymetrycznym rękawem (za 139 zł) bardzo podobna do kreacji z ostatniej kolekcji Hedi Slimane'a dla Saint Laurent. 
Jeśli zamierzacie Sylwestra 2016 spędzić w domu, zainspirujcie się pokazem Vetements i załóżcie długą czarną bluzę zamiast sukienki - taką z gotyckimi literami znajdziecie między innymi w Bershka.
Wpis przygotowany przez Na Stylowo.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>