niedziela, 25 czerwca 2017

Chcesz odnieść sukces? To rób te 5 rzeczy!

1 komentarz
Jeśli myślisz, że spełniona kobieta sukcesu to osoba, która od rana do wieczora siedzi przed komputerem, to jesteś w błędzie. Wiele kobiet, które realizują się w pracy, podkreślają, że odnalezienie złotego środka oraz umiejętność oddzielenia kariery od życia prywatnego to prawdziwy klucz do sukcesu. Te kobiety mają swoje zasady i mocno się ich trzymają. Nie pozwalają sobie na żadne skoki w bok.
Przeczytaj ten wpis do końca i dowiedz się, na co nie pozwalają sobie kobiety sukcesu. Sprawdź, czy Ty to robisz. I jeśli chcesz odnosić sukcesy, to zmień swoje nawyki i rób tak, jak one!
"Nie" dla drzemki i setki budzików
Kobieta sukcesu to osoba niezwykle uporządkowana. Świadczy o tym chociaż by jej kalendarz. Spełniona zawodowa kobieta z reguły nie spóźnia się do pracy, czy na umówione spotkanie. Wieczorem nastawia jeden (jeden, nie 20!) budzik. Wstaje od razu, nie pozwala sobie na drzemkę, czy rozleniwienie. Dlaczego? Bo to mogłoby zepsuć jej idealnie zaplanowany dzień.
Śniadanie najważniejszym posiłkiem
Jeśli myślisz, że filmowe sceny pokazujące kobietę sukcesu, której pierwszą czynnością po otwarciu oczu jest wypicie filiżanki mocnego espresso, są prawdziwe, to się mylisz. Z reguły kobiety sukcesu cenią sobie śniadanie, szczególnie te w miłym towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Kawę (czasem kilka) piją potem.
Brak pośpiechu
Robienie wszystkiego na ostatnią chwilę nie należy do jej zwyczajów. Kobieta sukcesu skrzętnie planuje każdą chwilę i stara się w 100% realizować swoje zamiary. Jeśli nastawia budzik na 6, to budzi się właśnie o tej porze. Wstaje na tyle wcześnie, aby mieć jeszcze chwilę na śniadanie, makijaż, relaks.
Praca dopiero w pracy
Kobieta pijąca poranną kawę i sprawdzająca firmową skrzynkę mailową to też mit. To nie kobieta sukcesu się tak zachowuje, ale pracoholiczka, która w każdej sekundzie swojego życia myśli o obowiązkach. Kobieta realizująca się zawodowo umie odnaleźć złoty środek. Pracę zaczyna w pracy. Nie w domu, a już na pewno nie wczesnym rankiem.
Bądź optymistką
Uśmiech, zdrowe podejście i przekonanie, że to, co robisz jest ważne, to podstawa sukcesu, zadowolenia i satysfakcji. Naucz się cieszyć tym, co robisz i doceń swoją pracę. Postaraj się wszystkie negatywne sytuacje traktować mniej poważnie, a osiągniesz sukces!

I jak? Jak wiele z tych rzeczy już robisz? A co chcesz zmienić?

1 komentarz

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>