niedziela, 28 czerwca 2015

The Color Run by PZU w Warszawie - kolorowy bieg po szczęście

Brak komentarzy

Jest moc! Jest kolorowo! Jest zabawa! Na tym biegu trzeba być! A je żeli nie lubisz biegać, to przynajmniej przyjdź na trasę i stan, jako obserwator! To pozytywne wrażenie udziela się wszystkim - uczestnikom i kibicom. Impreza The Color Run by PZU wyróżnia się tym, że jest bardzo kolorowa a dodatkowo na trasie zaplanowane są 4 kolorowe strefy - tzw. Kolorowe Stacje (czerwona, żółta fioletowa i niebieska). Moim zdaniem to najradośniejszy bieg.

Pierwszy taki bieg był w Poznaniu, w Warszawie zorganizowano drugi, w planach jest jeszcze Kraków. Fajne jest to, że impreza promuje po prostu aktywność. Nie ma mierzenia czasu, nie ma konieczności biegnięcia, wystarczy przejść te 5 km i dobrze się bawić. Można też przetańczyć całą trasę! Na tym biegu widzi się głównie amatorów, seniorów, ale także i małe dzieci - wszyscy podzielili się masą uśmiechu i pozytywnej energii. Udzieliło się też maszynistom jadących pociągów, w tym maszynistom z Pendolino. Pięknie i głośno pozdrawiali dźwiękowo uczestników biegu - super!
Dodatkowym wspomagaczem tej dobrej energii był kolorowy proszek Holi. Jeszcze zanim bieg ruszył, już można było zobaczyć pokolorowane twarze czy koszulki. Zabawa była naprawdę fantastyczna. A sam bieg poprowadzili Iwona Lewandowska i Yared Shegumo - bardzo uśmiechnięci biegacze.
A na mecie czekało na nas miasteczko biegowe - głośna i energiczna muzyka, wspaniali prowadzący, strefa gastronomiczna, punkty w wodą mineralną oraz wata cukrowa! 
Imprezę oceniam bardzo dobrze. Spełniła swoją rolę. Ja, nabrałam energii i mocno się zrelaksowałam, mam też piękne pamiątkowe zdjęcia z tego wydarzenia. Jeżeli impreza będzie kontynuowana za rok, to też wezmę udział. Naprawdę była to fantastyczna zabawa - polecam każdemu!
I jeszcze relacja fotograficzna z naszym udziałem prosto z "prasy" - www.mmwarszawa.pl

CO - The Color Run by PZU

GDZIE - Warszawa

KIEDY - 27.06.2015

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>