poniedziałek, 2 stycznia 2017

Wszystkie jesteśmy piękne! Ty też!

3 komentarze
Wszystkie kobiety bardzo przejmują się swoim wyglądem i są w stanie zrobić naprawdę dużo, aby jak najdłużej pozostać piękną i atrakcyjną. Czy Tobie też zdarza się spojrzeć w lustro i znaleźć coś, co Ci się nie podoba? Skóra nie jest perfekcyjnie gładka, włosy się nie układają, a do tego daleko Ci do figury supermodelki? Zatem jak być piękną? Prawdziwe piękno wybiega daleko poza te małe  rzeczy. Czytaj dalej, a przekonasz się, że już jesteś piękna!:)
Co tak właściwie znaczy być piękną? Na pewno nie ma takiego pojęcia jak „piękno absolutne”, bo  każda kobieta jest wyjątkowa i ma wiele wspaniałych cech, które sprawiają, że jest niesamowita. Jeśli jesteś urocza wewnętrznie, będziesz przyciągać innych nawet bez makijażu. Każda z nas posiada pewne cechy, które ukazują nasze piękno i urok. Jestem pewna, że Twoje zachowanie, zwyczaje, styl ubierania i poruszania się czynią Cię wyjątkową osobą. Czy dalej masz wątpliwości odnośnie swojego wyglądu? Jeśli tak, to koniecznie czytaj dalej:) I poznaj rzeczy, które uświadomią Ci, że jesteś piękna.
 1. Twój uśmiech - czy wiesz, że Twój uśmiech ma magiczną moc? Ciepły i szczery uśmiech zawsze będzie wokół Ciebie budzić zainteresowanie i uprzejmość. Nikomu nie spodoba się Twoja śliczna twarz, jeśli jesteś wiecznie wściekła i niezadowolona. Czy zauważyłaś, że ludziom oczy błyszczą szczęściem i radością, kiedy się uśmiechają? Zapamiętaj, że Twój uśmiech musi być naturalny, w przeciwnym razie nie zrobisz wrażeniach na ludziach, którzy Ci otaczają.
 2. Twoje oczy - na pewno często słyszycie, że oczy są zwierciadłem naszej duszy, a my całkowicie zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Czy jesteś szczęśliwa, smutna czy zakochana, oczywiście Twoje oczy wyjawią Twoje emocje. Oczy są podstawowym elementem naszej atrakcyjności i piękna. Gdy jesteśmy radośni, zadowoleni i szczery, nie ma potrzeb, by coś mówić i tak wszyscy zrozumieją nasze prawdziwe uczucia, gdy spojrzą w nasze oczy.
 3. Dobre maniery - zachowywanie się jak dama i dobre maniery to jedna z rzeczy, która sprawia, że wspaniale się prezentujemy i jesteśmy w centrum uwagi. Nasze maniery naprawdę mają duże znaczenie – istnieją ludzie, którzy momentalnie przyciągają nasz wzrok swoim wyglądem, ale wystarczy, że się odezwą i cały czar pryska. Zauważyłyśmy, ze okazując uprzejmość, łatwiej zwrócić uwagę innych osób i chętniej wdają się oni w dyskusję. Udowodniono, że mężczyźni mają skłonność do zachowywania się jak prawdziwi gentelmani w towarzystwie dam. Nie zapomnij, że dobre maniery są najlepszym wyznacznikiem Twojej urody!
 4. Twoja pewność siebie - pewność siebie to niezbędna cecha, która sprawia, że kobieta wydaje się piękna i urzekająca. Bycie pewną siebie, to dla niektórych z nas spore wyzwanie, ale warto spróbować! To wspaniałe uczycie żyć z przekonaniem, że jest się w czymś naprawdę dobrym. Jeśli jesteś świadoma siebie i emanujesz pewnością, wszyscy na pewno Cię docenią i natychmiast polubią. Każdy z nas ma wady, ale jeśli starasz się być sobą czuć się pewnie w tej swojej niedoskonałości, to naprawdę jesteś piękną osobą.
 5. Twoja miłość - piękno i miłość są ze sobą bardzo powiązane. Siła miłości jest ogromna i może zdziałać cuda. Ludzie, których serca są pełne miłości, są niezwykle przyciągający, jako że dzielą się swoim szczęściem i pozytywnymi emocjami z innymi. Nie bój się zakochać, a wszyscy będą zafascynowani Twoimi pięknymi i radosnymi oczami.
 6. Twój styl ubierania - to zupełnie naturalne, że większość kobiet przywiązuje wagę do ubrań i do tego jak wyglądają. Nieważne czy jesteś szczupła czy puszysta możliwym jest znalezienie ubrań, które podkreślą Twoje piękną, a ukryją wszelkie niedoskonałości. Spójrz w lustro i zadaj sobie pytanie, czy to co właśnie na sobie masz, rzeczywiście Ci pasuje. Jeśli tak, możesz być pewna, że jest nieziemsko piękna!
Mówiąc o pięknie warto pamiętać, że nie chodzi tylko o twarz i ciało, istnieje coś o wiele bardziej znaczącego, pochodzącego z naszego wnętrza. Bycie pozytywną, pewną siebie, miłą i szczęśliwą kobietą, czyni Cię absolutnie piękną istotą! Spróbuj skoncentrować się na swoich indywidualnych cechach zamiast wstydzić się swojego wyglądu. 
Mam nadzieję, że te kilka rzeczy pomogło Ci w zdaniu sobie sprawy z tego, jak piękna jesteś. A może znacie jakieś inne rzeczy świadczące o naszym pięknie?

3 komentarze

 1. My kobiety faktycznie czasem ślepo podążamy za utartymi określeniami piękna jak wymiary 90-60-90, długie nogi itd.... a przecież piękno to coś więcej! Bardzo mądrze napisane ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wewnętrzne piękno i blask który wydobywa się z nas od środka jest najpiękniejszą ozdobą, Dzięki niemu tak naprawdę inni ludzie zwracają na nas uwagę. Ale oczywiście ogólne zadbanie o te zewnętrzne aspekty wyglądu podkreślą naszą urodę. Ciekawie napisany artykuł i miła lektura. pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>