niedziela, 5 marca 2017

Przepis na wymarzonego faceta - czyli 10 rzeczy, które kochamy w facetach!

Brak komentarzy
Bądźmy szczere - facet marzeń niekoniecznie tylko wygląda. Oprócz wyglądu ma w sobie takie cechy, dzięki którym tych "pięknych" zostawia daleko w tyle. Oto lista rzeczy, które kochamy w facetach. Jeśli masz takiego obok siebie, jesteś szczęściarą:)
  1. Kocha Cię taką, jaka jesteś - ze wszystkimi błędami i potknięciami oraz wadami. A może powiedzmy to dosadniej: pomimo nich.
  2. Zawsze wyczekuje na spotkanie z Tobą - kiedy się spotykacie, bierze Cię w ramiona i całuje, ale nie dlatego, że tak wypada, ale robi to szczerze.
  3. Lubi Twoich znajomych - to nie jest ten typ, który przewraca oczami, kiedy idziesz spotkać się z dziewczynami, żeby sączyć prosecco i gadać o głupotach. Ponieważ Cię kocha, lubi też ludzi, którzy są Ci bliscy i ważni dla Ciebie. On wie, że dobrze na Ciebie wpływają.
  4. Słucha Cię - nawet, jeśli mówisz o czymś, co go kompletnie nie interesuje - i zawsze wszystko pamięta, np. że jakiś czas temu Twoja koleżanka cierpiała po rozstaniu z chłopakiem. On później zapyta Cię, jak ona się czuje. Złoty okaz!
  5. Zawsze odnosi się do Ciebie z szacunkiem - nawet jeśli robi się bardzo nerwowo, on nigdy nie pozwoli sobie na brak szacunku. Nawet, kiedy jest bardzo wściekły, nigdy nie zapomina, że jesteś jego księżniczką.
  6. Daje Ci do zrozumienia, że jesteś piękna - potrafi w sekrecie Ci się przyglądać, kiedy jesteś zamyślona albo kiedy czytasz. Delikatnie dotyka Twego ramienia, kiedy z kim ś rozmawiasz - wszystko, to sprawia, że czujesz się ważna, sexy, uwielbiana.
  7. Pozwala Ci żyć tak, jak chcesz - nawet jeśli uważa, że Twoja kariera nie zmierza w dobrym kierunku i nie lubi Twojego gustu, jeśli chodzi o wystrój mieszkania, a porannej jogi nawet nie próbuje zrozumieć: i tak Cię wspiera we wszystkim, co robisz.
  8. Ma takie samo jak Ty poczucie humoru - możecie śmiać się razem z najbardziej żenujących dowcipów. Humor łączy. Bardzo.
  9. Chce przebywać z Twoją rodziną - chce poznać Twoich rodziców i rodzeństwo. Po prostu dlatego, że to Twoje korzenie i w ten sposób może więcej dowiedzieć się o Tobie. Uczestniczy we wszystkich, nawet najbardziej nudnych, rodzinnych spotkaniach.
  10. Zawsze Cię chroni - nieważne, czy są to duchy, wampiry czy inne potwory. Zawsze Cię ocali. Zawsze.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>