poniedziałek, 13 marca 2017

Szerokie rękawy - trendy wiosna-lato 2017 wg stylistki IKW

1 komentarz
Bufiaste albo rozkloszowane - rękawy w sezonie wiosna-lato 2017 potrafią odmienić nawet prostą stylizację. Zobaczcie, jak nosić ubrania z szerokimi rękawami.

Szerokie rękawy nadają nawet prostym ubraniom boho charakteru. To chyba właśnie dlatego były tak popularne ubiegłą wiosną, nie tylko na wybiegach, ale także i na półkach sieciówek. Powróciły do łask wraz z modą na lata siedemdziesiąte i nonszalanckie stylizacje inspirowane stylem dzieci-kwiatów. W 2017 roku mają szansę zdobyć jeszcze większą sławę. Tym razem jednak nie tylko w wydaniu hippie. 
Równie chętnie występują przy koszulach (Anne Sofie Madsen), piżamowych bluzkach (Acne), szlafrokach (Balmain), sportowych mini (Y Project) i przy marynarkach (Paule Ka). Nowy dress code, jeden z trendów na wiosnę i lato 2017 - zakłada, że szerokie, męskie spodnie założymy właśnie z przeskalowaną górą z bufiastymi rękawami albo z tymi w kształcie klosza.

Nie możemy też pominąć "drobnego" szczegółu - szerokie rękawy pokochałyśmy wraz z nadejściem ery Instagrama. W końcu żadne inne ubranie nie jest tak "fotogeniczne";)
Wpis przygotowany przez Stylistkę Izabelę z Na Stylowo.

1 komentarz

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>