niedziela, 28 sierpnia 2016

Kobieta idealna XXI wieku, czyli 5 cech, które na pewno posiadasz

4 komentarze
Jeśli wydaje ci się, że mężczyzna, poszukując kandydatki na partnerkę, przywiązuje największą wagę do fizjonomii, jesteś w dużym błędzie. Faceci znacznie bardziej cenią nas za to, jakie jesteśmy, a nie za to, jak wyglądamy. Obfity biust, krągłe pośladki czy hipnotyzujące oczy to jedynie dodatki, które oczywiście są ważne, ale znacznie ważniejsze jest dla nich kobiece wnętrze. To jaka powinna być idealna kandydatka na partnerkę według mężczyzn? 
Przedstawiam 5 cech, które podobno przyciągają ich najbardziej! Koniecznie przeczytaj!
 1. Umiejętność słuchania - mężczyźni nie lubią kobiet egocentrycznych, skupionych wyłącznie na sobie. Rozmowa z panią, która namiętnie rozprawia na temat swojej osoby, przyprawia ich o dreszcze. Cecha, za którą cenią nas najbardziej, to umiejętność słuchania. Partnerka, która posiada ten dar, to dla mężczyzny prawdziwy skarb, bowiem ma on wtedy pewność, że będzie starała się go zrozumieć w każdej sytuacji. Taka kobieta wzbudza zaufanie, co powoduje, że mężczyzna ma ochotę zwierzyć się jej z wielu problemów. Jeśli facet odnosi wrażenie, że jego życie interesuje partnerkę w niewielkim stopniu, sukcesywnie się od niej oddala i zamyka w sobie.
 2. Spontaniczność - faceci uwielbiają towarzystwo kobiet, przy których nie mogą narzekać na nudę. Panie, które mają głowę pełną pomysłów, są w ich oczach interesujące i atrakcyjne. Dlaczego ta cecha jest dla nich tak ważna? U boku partnerki, której mocną stroną jest spontaniczność, ich życie nigdy nie będzie tracić barw. W związku z taką osobą nie można popaść w rutynę nawet po wielu latach.  Jeśli czujesz, że twojego partnera przytłacza monotonia codzienności, zaproponuj mu coś szalonego. W ten sposób sprawisz, że będzie miło zaskoczony i doceni twoją pomysłowość.
 3. Pewność siebie - faceci cenią kobiety pewne własnej wartości, które wiedzą, na co je stać. Panie, które mają tę cechę, robią na nich duże wrażenie i przyciągają jak magnes. W ich oczach kobieta pewna siebie ma silny charakter, nie boi się przeciwności losu, nie pozwala sobą manipulować i z łatwością odnosi sukcesy na polu zawodowym. Oczywiście nie należy mylić tej cechy z zarozumiałością, wybujałym ego. Kobiety, które mają kompleksy i nie są świadome własnej wartości, po prostu ich odpychają. Jeśli masz kompleksy, postaraj się na nich nie koncentrować. Zaakceptuj siebie taką, jaka jesteś, ponieważ nie ma na świecie osoby pozbawionej wad. Kompleksy obniżają twoje poczucie własnej wartości i mogą rzutować na relacje z partnerem.
 4. Poczucie humoru - przy kobiecie, która sypie żartami jak z rękawa, nigdy nie można narzekać na nudę, dlatego mężczyźni uwielbiają panie, których mocną stroną jest poczucie humoru. Przy takiej towarzyszce życia można czuć się naprawdę swobodnie. Poza tym badania wykazują, że osoby, które mają podobne poczucie humoru, szybciej dochodzą do porozumienia podczas kłótni. Żarty łagodzą konflikty, dlatego mężczyźni szukają kobiet, które lubią dowcipkować. W końcu nie warto brać życia całkiem serio, prawda?
 5. Troskliwość - faceci mają słabość do kobiet troskliwych, ponieważ pragną mieć pewność, że w trudnych chwilach ich partnerka się o nich zatroszczy. Każdy mężczyzna lubi mieć poczucie, że ich zdrowie nie jest obojętne jego ukochanej. Pamiętaj, aby niekiedy odgrywać w związku rolę troskliwej mamusi. Faceci uwielbiają czasem czuć się jak mali bezbronni chłopcy, których trzeba otoczyć opieką, choć oczywiście niechętnie się do tego przyznają.
Źródło: polki.pl

4 komentarze

 1. Niestety, znam dużo mężczyzn, dla których liczy się tylko wygląd.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że masz rację - te cechy u kobiet liczą sie dla facetów. Wygląd ich przyciąga, ale zatrzymuje osobowość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to ktoś kiedyś powiedział: młodość przemija... Sam wygląd to nie wszystko :)

   Usuń

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>