wtorek, 23 lutego 2016

Bo piszę dla Ciebie - Blog Roku 2015

2 komentarze
Kochana Czytelniczko, Kochany Czytelniku,
wchodzisz tutaj, czytasz, czasami przeglądasz kolejne posty, innym razem szybko wychodzisz, bo nie znajdujesz niczego dla siebie. Od czasu do czasu zostawisz komentarz, albo lajka na Facebooku. Choćby od niechcenia, ale wiem, że jesteś. Nie potrzebuję lukru, bo mi dupa od tego urośnie, ale potrzebuję Was, bo ten blog bez  Was nie będzie taki ciekawy. To Wy jesteście moją inspiracją. Nie piszę dla siebie, a blog nie jest moim pamiętnikiem, ten rozdział zamknęłam kilka lat temu. Nie piszę też dla rodziny (chociaż wiem, że wiernie czytają) czy sąsiadów z "dzielni" - z nimi spotykam się w "realu". Piszę do Was Kochani, bo jesteście dla mnie ważni, bo liczę na Wasze wsparcie. Piszę bo Was potrzebuję:) Piszę do Was, bo mam marzenia. A marzą mi się długie rozmowy, nawet jeśli nie znamy się na żywo. Dajcie się poznać, odkryć i zapamiętać. Nie musimy klepać się po plecach, wystarczy Wasz SMS, albo udostępnienie... To wszystko po to, abym mogła docierać dalej. Tu nie chodzi o brawa i złote medale, a o  komunikowanie swoich potrzeb, nawiązywanie nowych znajomości. Chciałabym, aby to miejsce "żyło" z Wami i dla Was. Wyrównajmy więc bilans - dorzućcie coś od siebie i pomóżcie budować miejsce, które regularnie odwiedzacie. 

A teraz przejdźmy do konkretów... Jak co roku (w lutym), startuje bardzo ważny konkurs w polskiej blogosferze. Konkurs na Bloga Roku. Mój blog startuje w kategorii - STYL ŻYCIA. Pierwszy etap konkursu trwa tydzień (od dzisiaj). W tym czasie możecie oddać na mnie głos, poprzez SMS - tylko jeden. Za ten SMS "zabiorą" Wam z konta 1,24 zł, ale w zamian dostaniecie moją dozgonną wdzięczność. Nie chcę Was prosić o te głosy przez całe 7 dni. Nie pozwolę na nadwyrężanie Waszej cierpliwości, bo jeszcze przestaniecie do mnie "zaglądać":) Nie chcę też walczyć o te głosy, bo nie jestem typem "wyścigowca". Lubię rywalizację, ale na blogu nie będę organizować kampanii wyborczej. Rozumiecie o co chodzi prawda? Jeżeli lubicie ten blog, tak jak ja, to zagłosujecie i już:)
Dla mnie ten konkurs, to szansa na rozwój, na realizację marzenia, szansa, że zobaczy mnie więcej osób. I nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa czy na mnie zagłosujecie, ciekawi mnie ilu z Was we mnie wierzy i uważa to miejsce za "bloga roku":) A to byłby wielki sukces, z którego cieszyłabym się, jak małe dziecko. Ale wiem też, że jest to dość "młody" blog i ma jeszcze niewielu Czytelników, ale wiem, jak wartościowych:) I to jest super! 
Ok... Napisałam to, co chciałam napisać, a teraz zaczynam swoją przygodę z Blogiem Roku! Dlatego, proszę Was o głos na mojego bloga. Wystarczy tylko 1 raz chwycić za komórkę i wysłać SMA na numer 7124 - w treści wpiszcie F11143. Koszt SMS to tylko 1,23 zł. A dochód będzie przekazany na Fundację Dziecięca Fantazja, która angażuje się w spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zachęcicie do głosowania swoich znajomych, bo wierzycie we mnie i chcielibyście, aby blog rozwijał się jeszcze mocniej. Bardzo Wam dziękuję:)

2 komentarze

  1. Oddany głos. bedę wdzięczny za to samo w kategorii Tekst roku T11162

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję - oddany i życzę powodzenia!

      Usuń

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>