czwartek, 4 lutego 2016

Bloguję, więc jestem - 1 urodziny bloga

6 komentarzy
Dzisiaj mija dwanaście miesięcy od publikacji pierwszego wpisu na blogu. Wtedy, jeszcze nie zdawałam sobie sprawy, że ten blog tak mnie pochłonie. Widziałam, że chcę pisać, bo to lubię i zawsze mam wiele do przekazania a nie zawsze mam komu, bo nie wszyscy chcą mnie słuchać ;) No to znalazłam na to sposób i założyłam Smak i Styl Życia. Piszę często i na różne tematy. Jedne mają więcej czytelników inne mniej, ale wszystkie mają - i to jest najfajniejsze :) Czuję, że mam dla kogo pisać!
Nie będę pisać podsumowania pierwszego roku z moim blogiem, bo pisałam miesiąc temu - TUTAJ. Napiszę tylko krótkie statystyczne podsumowanie.
 • Liczba wpisów na blogu - 245
 • Liczba wyświetleń bloga - 61 310 (na 3 lutego 2016, 22.30 - czas przygotowania tego wpisu)
 • Zdjęć na Instagramie - 2 613
 • Liczba Fanów na FB - 761- i cały czas czekam na nowych :)
Biorąc pod uwagę, że pracuję na etacie o praca zawodowa zajmuje mi więcej niż 8 godzin, to chyba całkiem niezłe liczby?:) Staram się, żeby każdy wpis był wyczerpujący i niósł dużą wartość dla moich Czytelników. 
Na prowadzenie bloga poświęcam kilka godzin tygodniowo, co oznacza dla mnie dość poważne zaangażowanie, uwzględniając liczne inne zajęcia (KONIECZNIE ZOBACZ JAKIE), które na mnie czekają. Ale pisanie tekstów daje mi bardzo dużą przyjemność i czuję też, że sama otrzymuję w ten sposób wartość dodaną, również dzięki Wam - moim Czytelnikom - kiedy dostaję od Was maile czy zostawiacie komentarz. Dlatego blog będzie się rozwijał dalej, a śmierć raczej mu nie grozi;)
Aktualnie trafiacie do mnie różnymi kanałami, głównie za pomocą Facebooka oraz wejść bezpośrednich, ale są też inne kanały. Pamiętajcie proszę, że możecie też obserwować bloga przez email - wystarczy wpisać swój email i czytać post bezpośrednio z poczty, albo obserwować mnie na Google+, Instagram, TwitterzeFacebook-u, zBLOGowani czy BLOGOVIN' :)
Co planuję na blogu?
Ogólna formuła bloga się nie zmieni i zdecydowana większość tekstów pozostanie w podobnym tonie. Może dojdą nowe tematy, bo chodzi mi kilka pomysłów po głowie, może jakieś konkursy dla Czytelników?:) Na pewno planuję zapraszać do wpisów moich znajomych, którzy podobnie jak ja,  mają wiele ciekawego do przekazania. Przykładem takiej osoby jest Izbaela z Na Stylowo, która już pisze modowe teksty i doradza nam jak wyglądać, aby wyglądać;) Jeśli będziecie zainteresowani takim gościnnym wpisem i macie coś ciekawego do przekazania moim Czytelnikom, to proszę o kontakt
W kwestii uwag lub pomysłów, którymi chcecie się ze mną podzielić, możecie skorzystać z komentarzy lub wysłać mi prywatną wiadomość. Zapraszam do kontaktu :)

6 komentarzy

 1. gratulacje i powodzenia w dalszym blogowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kinga, pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. ten rok minął jak jeden dzień i to dzięki ciekawym i inspirującym wpisom , mam kilka swoich ulubionych i za to bardzo dziękuję i gratuluję i życzę samych sukcesów
  pozdrawiam Iza z NaStylowo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Iza, trzymaj kciuki za kolejne:) Ja liczę na naszą dalszą współpracę, mam nadzieję, że równie ciekawą, jak w tym pierwszym roku, tak bardzo ważnym dla mnie :)

   Usuń

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>