sobota, 5 marca 2016

Podsumowanie I etapu konkursu Blog Roku - najlepsi, popularni, nowicjusze

2 komentarze
23 lutego oficjalnie ogłosiłam, że staruję w konkursie Blog Roku. Napisałam list do moich Czytelników -BO PISZĘ DLA CIEBIE, podałam nr na jaki należało wysyłać SMS, jego treść, przygotowałam kilka swoich banerów reklamowych i... ruszyłam do boju:) Gala twórców 2015 to konkurs, w którym startowało wiele wartościowych blogów, ale też duża grupa nowych. Wśród tych blogów są pozycje, które warto zacząć śledzić (niezależnie czy są w top 10 czy nie). Dlatego, przygotowałam dla Was wpis przedstawiający najbardziej popularne blogi we wszystkich kategoriach. Może znajdziecie coś dla siebie? A może natchnę Was i sami zaczniecie pisać własny blog?
Ostatecznie, zajęłam 59 miejsce (50 SMS) na ponad 340 blogów. Bardzo dobry wynik, jak na blog, który w blogosferze "żyje" od roku i ma bardzo małą grupę czytelników blogosfery. Za to Wam dziękuję. I dziękuję za wsparcie, jakie otrzymałam - szczególnie od moich najbliższych.
Nie przeszłam do II finału, ale przybyło mi nowych fanów, a sam konkurs był dla mnie kolejnym dowodem, jak to blogowanie jest dla mnie ważne, jak jestem zaangażowana w jego tworzenie. Zależało mi na wejściu do II etapu (może w przyszłym roku?), ale nie załamałam się tym 59 miejscem, bo mam super Czytelników, którzy dodawali mi wiary słowami: "Dla nas już jesteś zwycięzcą Aga".
Rywalizowałam z wieloma blogami (kategoria Styl Życia była największą grupą) - jedne były bardzo ciekawe, były też moje ulubione, które regularnie czytam, ale były też blogi słabsze, na które wcześniej nie trafiłam. Dlatego postanowiłam Wam krótko przedstawić blogi, z którymi rywalizowałam oraz blogi z innych kategorii, na które warto zwrócić uwagę. Zaczynam od mojej ulubionej kategorii:

Moje 3 ulubione blogi z kategorii STYL ŻYCIA:

  • design your life - blog prowadzony od 2012 roku przez Alinę Moskwę (ponad 26 tys. fanów na FB). To miejsce wielu inspiracji dotyczących naszego otoczenia i codziennego życia. Jeżeli lubisz urządzać wnętrza, lubisz sama coś stworzyć do mieszkania, to koniecznie zaglądaj do Aliny! Jest jeszcze jedno, za co lubię ten blog - organizer:) - DIY organizer do wydrukowania.
  • kameralna - blog prowadzony od 2012 roku przez Dorotę Zalepę (ponad 7 tys fanów na FB). Blog jest moją częstą lekturą, jeżeli chodzi o zdobywanie wiedzy na temat jakości ubrań i mody slow. Dorota, podobnie jak ja, lubi celebrować życie. Bycie tu i teraz - to recepta autorki bloga na szczęście. Blog świetnie uczy bycia SLOW, polecam :) Na uwagę zwraca styl bloga oraz piękne zdjęcia.
  • Życie pod palmami - blog prowadzony wspaniałą dziewczynę - z zawodu architekt, z zamiłowania psycholog (prawie 8 tys fanów na FB). Bardzo ciekawe miejsce, na którym dowiecie się jak przeprowadzić się na Karaiby i zmienić całe swoje życie. Autorka mieszka od 2 lat na jednej z karaibskich wysp, tam też pracuje. Pojechała tam z jedną walizką. I została. Dzięki czemu, wiele się o sobie dowiedziała i stworzyła sobie życie, do którego nie potrzebuje już wakacji. Dużo pięknych zdjęć oraz motywacyjnych grafik.

Zapraszam do blogosfery! Dajcie znać, który blog już znacie, albo, który poznaliście dzięki tej liście i  wg Was jest godny polecenia.

2 komentarze

  1. Pięknie dziękuję za polecenie i miłe słowa. Pozdrawiam! :-)

    OdpowiedzUsuń

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>