środa, 4 lutego 2015

Niczego nie muszę i niczego nie powinnam! MOGĘ WSZYSTKO!

4 komentarze

Jak to się zaczęło, czyli krótka historia powstania tego bloga


Pisanie zawsze było czymś, co sprawiało mi przyjemność. Już w liceum, z olbrzymią pasją i zaangażowaniem zgłaszam się na ochotnika do pisania długich wypracowań i rozprawek. Dzięki temu, że dużo czytałam, często używałam cytatów a następnie rozwijałam ich treść. Polubiłam też interpretację wierszy. Na maturze z języka polskiego, wybrałam właśnie takie zadanie (interpretacja wiersza W. Szymborskiej). Poradziłam sobie z nim wzorowo :) W trakcie liceum pisałam też pamiętnik, przykładałam się do tego pisania ze szczególną dokładnością. Podczas studiów, największą przyjemność sprawiało mi pisanie pracy dyplomowej:) 
Po zakończeniu studiów, zostawiłam pisanie, podjęłam pracę, założyłam rodzinę oraz poznałam nową pasję - fotografię. Rozwijałam się, ale wciąż tęskniłam za pisaniem...
Założyłam blog fotograficzny, ale tam było więcej zdjęć niż tekstu. Początkowo wystarczała mi taka forma, ale myśli o pisaniu wracały a moja tęsknota przybierała na sile.
I stało się... Pod koniec 2014 roku, kiedy poprosiłam pewną panią, aby wykonała dla mnie specjalną książkę z moimi marzeniami, na jednej ze stron pojawiło się marzenie: "ZAŁOŻYĆ BLOGA".
Wiedziałam, że nie napisałam tego marzenia przypadkowo. Znam siebie doskonale. Wyznaję dewizę, że NICZEGO NIE MUSZĘ i NICZEGO NIE POWINNAM :) Robię coś, bo tego chcę, bo to lubię, bo wcześniej to sobie zaplanowałam, bo jest to w moim stylu, bo jestem do tego w pełni przekonana, bo I AM WHO I AM :)
Prace nad blogiem jeszcze trwają. Będę go jeszcze udoskonalać.
Zapraszam do śledzenie moich postów. Będzie wiele ciekawych tematów. Trochę z życia, trochę o filmach, książkach, muzyce, wydarzeniach, podróżach, kulinariach, wnętrzach, gadżetach. A posty będą dodatkowo wzbogacane fotografiami i "złotymi myślami".

4 komentarze

 1. Super.Cieszę się,że spełniają się Twoje marzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i zapraszam do śledzenia bloga oraz do dyskusji :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Będę zaglądać :) POWODZENIA !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie Kinga. Zapraszam też do komentowania :) Pozdrawiam!

   Usuń

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>