poniedziałek, 9 lutego 2015

Będzie milion? Będzie! A dzisiaj pierwsze 100 polubień na FB i 1000 wyświetleń na blogu! DZIĘKUJĘ!

Brak komentarzy
Witajcie Kochani,
dzisiaj był już jeden post, ale musiałam do Was napisać:)
Blog wystartował 3 lutego 2015 roku, czyli 6 dni temu. Tego samego dnia uruchomiłam na szybko stronę Taste and lifestyle na FB, aby sprawnie się z Wami komunikować.
A dzisiaj taka miła niespodzianka! Liczba polubień strony Taste and lifestyle na FB przekroczyła pierwszy próg ilościowy: magiczne 100! A na blogu liczba wyświetleń: blisko 1000 (w chwili pisania 955)!
Bardzo Wam dziękuję. Cieszę się, że jesteście już tak liczną grupą i zainteresował Was mój blog. Cieszę się, że grono osób wciąż siępowiększa i mam dla kogo pisać. Dziękuję Wam za wiele miłych słów, to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że powinnam pisać nie tylko dla siebie. 
Zapraszam Was do czytania i komentowania, nie tylko na FB, ale też na blogu. 
Co prawda nie jest to pierwszy milion, ale i tak bardzo ten fakt mnie cieszy. A tak przy okazji, to wiecie, kto pierwszy na Facebooku zebrał sto milionów lajków?
PODPOWIEDŹ: Kręci biodrami jak nikt inny. Gdyby fani tej osoby, przez pół godziny potrząsali biodrami, wyprodukowaliby tyle prądu, że przez rok mogliby oświetlać nim dziesięć domów.Gdyby wszyscy fani tej osoby złapali się za ręce - opletliby ziemię czterokrotnie. Już wiecie?
ODPOWIEDŹ: to Shakira jest "najbardziej lubianą osobą na świecie".
Poniżej trochę statystyki i jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>