sobota, 26 września 2015

4 typy kobiecości, które zniewalają

4 komentarze
Czy wiecie, że istnieją 4 typy kobiecości, które sprawiają, że mężczyźni są zainteresowani zbliżeniem się do kobiety? A jak jeszcze uda nam się połączyć w sobie te 4 typy, to jesteśmy bardzo magnetyczne i pożądane... Ale zawsze to jeden typ w nas dominuje - który? Zapraszam do lektury.
1. TYP KOBIECY - kobieca kobieta jest stylowa i wyrafinowana. Jest uosobieniem kobiecości, dlatego ma moc wpływania na zmysły mężczyzny. Może on przy niej poczuć się silnym, ale również ma okazję ujrzeć w lustrze jej kobiecości własną wrażliwość i otwartość.
Dlaczego mężczyźni są zainteresowani kobiecymi kobietami? Bo cenią w nich styl i piękno. Kobieta, która czuje w sobie kobiecy pierwiastek, ma naturalny dar podkreślania swego fizycznego piękna. Robi to naturalnie, mimochodem. Przede wszystkim dba o siebie dla siebie, dlatego jest tak magnetyczna.
Jak odkryć w sobie typ kobiety kobiecej?
Podkreślaj swoją kobiecość własnym unikalnym stylem, nie bój się być kobietą. Rozgość się w swoim ciele, poczuj że masz biust, biodra. Że wystarczy być, żeby wzbudzić zainteresowanie. Przede wszystkim jednak bądź kobietą dla własnej przyjemności.
2. TYP ZWARIOWANEJ DZIEWCZYNY - ciepła, barwna, energetyczna. Natychmiast urzeka mężczyzn uśmiechem. W jej słownictwie nie ma słowa nuda, za to często odwołuje się do takich pojęć jak zabawa i przygody. Ona wyróżnia się z tłumu i nie obchodzi jej to, co myślą o niej inni. Ma własny styl życia i jest nonkonformistką.
Dlaczego mężczyźni są zainteresowani zwariowanymi dziewczynami? Bo łakną ich spontaniczności, mogą się przy nich nauczyć, jak cieszyć się chwilą, jak ją wysycić do końca. Czują przy nich powiew świeżego powietrza, podnieca ich nieprzewidywalność. Życie z nimi to niespodzianka i dużo radości.
Jak odkryć w sobie typ zwariowanej dziewczyny?
Otwórz się na życie, chwytaj chwilę. Zrób coś szalonego, nie bacząc, jak będzie wyglądać twoja fryzura. Spróbuj improwizacji, jak najczęściej się śmiej. 
3. TYP KRÓLOWEJ - ma w sobie moc i tajemnicę. Mówią o niej, że jest wybredna, kiedy się do niej zbliżą wiedzą, że jest klejnotem. Zna swoją wartość i wie, czego chce. Tylko silny mężczyzna może być jej partnerem.
Dlaczego mężczyźni są zainteresowani królowymi? Bo lubią zgłębiać tajemnicę, zdobywać, a królowe otwierają się powoli. To jest bardzo pożądane. Gdy uda im się zbliżyć czują się wybrankami bogini, są tak wyjątkowi jak one.
Jak odkryć w sobie typ królowej?
W 80 procentach słuchaj, w 20 procentach mów. W ten sposób odkryjesz, czy on jest dla ciebie i dłużej zachowasz własną tajemnicę. Nie podawaj siebie na talerzu. 
4. TYP NIEZALEŻNY - inteligentna, samodzielna, żyjąca z pasją. Potrafi inicjować i zdobywać. Mężczyzna potrzebny jej jest do tego, żeby wspólnie budowali imperium, nie potrzebuje na nikim się wieszać, żeby przetrwać.
Dlaczego mężczyźni są zainteresowani kobietami niezależnymi? Bo są stymulujące. Prawdziwi mężczyźni się ich nie boją, bo nie boją się wyzwań. Akcja u boku takiej kobiety to najseksowniejsze co można sobie wyobrazić. Adrenalina i dopamina podniecają i sprawiają, że chce się więcej.
Jak odkryć w sobie typ niezależnej? 
Zadbaj o swoją karierę, bądź samowystarczalna finansowo, rozwijaj swoje pasje.
Czy znalazłaś już swój dominujący typ?

4 komentarze

 1. Niestety nie jestem żadnym z tych typów, ale bardzo bym chciała być typem 2. =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja myślę, że jesteś którymś, albo nawet każdym, ale jeszcze tego nie odkryłaś:)
   Dziękuję za pozostawiony komentarz i odwiedziny na blogu, pozdrawiam!

   Usuń
 2. Chyba najlepiej ma królowa. Zawsze na piedestale. Gdzie w tym rankingu lokuje się słynna Matka Polka? Zapraszamy do nas www.mama-to-wie.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę siebie w 2 i 4 :) A Matka Polka? Moim zdaniem jest w każdym z wymienionych typów. Nie można jej odmówić kobiecości, na pewno jest zwariowana, że daje radę z tyloma tematami i obowiązkami, na pewno jest królową dla swojego dziecka i na 100% jest niezależna - bo wiem z doświadczenia, jak dziecko dodaje odwagi i wzmacnia niezależność.

   Dziękuję za pozostawiony komentarz i odwiedziny na blogu, pozdrawiam!

   Usuń

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>