wtorek, 1 września 2015

Kochasz i wymagasz, czyli co mi Panie dasz?

Brak komentarzy
Zdarzało ci się usprawiedliwiać jakieś negatywne zachowania swojego mężczyzny? A może myślałaś sobie: “Przecież to mężczyzna, on tego nie zrozumie”? O nie moja droga! To nie tak! Pamiętaj, że   masz prawo wymagać od niego pewnych rzeczy i korzystaj z tego prawa. A czego możesz wymagać od swojego mężczyzny? Zapraszam do lektury :)

SZCZEROŚĆ

Od mężczyzny z pewnością powinnaś oczekiwać szczerości. Jeżeli on chce mieć tak wyjątkową dziewczynę jak Ty, niech lepiej nie waży się skłamać. Pamiętaj - trzymaj poprzeczkę wysoko i nie pozwól, żeby jakikolwiek kłamca skradł twoje serce.

NIEZALEŻNOŚĆ

Każda z nas potrzebuje czasu tylko dla siebie i poczucia, że w pewnym sensie możemy być niezależne. Facet powinien dać Ci przestrzeń, a nie ciągle Cię kontrolować. I powinien kochać to w Tobie, że jesteś niezależna, chcesz się realizować. Zasługujesz na to.

SZACUNEK

Szacunek w relacji jest naprawdę bardzo ważny. A co oznacza szacunek? To inaczej stosunek do kogoś, nacechowany poważaniem oraz liczeniem się z jego opinią. Jeżeli nie szanujecie się nawzajem i nie traktujecie się poważnie, ten związek może długo nie przetrwać. I wbrew temu co może się wydawać mężczyznom, szacunek nie polega na tym, że skomplementuje on Twoją nową bluzkę. Prawdziwy szacunek to akceptowanie nawzajem wszystkich swoich cech czy popieranie swoich pomysłów.

"BO JESTEŚ TY" (najważniejsza)

Jeżeli on sam chce być dla Ciebie priorytetem, tak samo Ty musisz być dla niego najważniejsza. Nie może stawiać przed tobą playstation, samochodów czy wypadów na piwo. Oczywiście, bez przesady, bo każdy musi mieć swoją przestrzeń i wolność. Jednak musi dać Ci do zrozumienia, że jesteś dla niego najważniejsza i jest dla Ciebie w stanie zrobić wszystko.


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>