czwartek, 5 listopada 2015

Lustereczko powiedz przecie, gdzie jest najlepsza wystawa luster na świecie?

Brak komentarzy
Wiecie, że właśnie mija 5 lat od rozpoczęcia działalności Centrum Nauki Kopernik? Centrum świętuje swoje urodziny i ogłasza kolejne zmiany. A wszystko po to, aby było jeszcze ciekawiej! Pierwszą ogłoszoną zmianą jest stała, bezpłatna wystawa w Planetarium Niebo Kopernika - ja jeszcze nie byłam, ale na pewno się wybiorę.
Za to kilka dni temu, miałam okazję odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, aby zobaczyć inną wystawę - i jestem naprawdę pod wrażeniem. To były bardzo dobrze wykorzystane godziny, szczerze polecam odwiedzenie wystawy czasowej - LUSTRA - która jest udostępniona do 29 maja 2016 roku. Dzięki tej wystawie można spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Przekonałam się swoje i lustrzane oczy, że lustro naprawdę potrafi widzieć więcej:) Chyba nigdy nie przyglądałam się sobie tyle razy w lustrze (i tak długo). Próbowałam też robić sobie lustrzane selfie, ale łatwo nie było. Miałam też możliwość zobaczyć się w lustrze, które przedstawiało mnie w męskiej postaci :)
Wystawa LUSTRA pomoże Wam zrozumieć zasady matematyki i zachęci do abstrakcyjnego myślenia oraz dalszego, samodzielnego eksperymentowania.
Po więcej informacji i rezerwację biletów zapraszam na: www.kopernik.org.pl (wystawę można zwiedzać w ramach biletu na wystawy stałe).

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>