niedziela, 22 marca 2015

Przejmij kontrolę nad swoimi włosami, a najlepiej poszukaj dobrego fryzjera

2 komentarze
Wpis o moich włosach okazał się jednym z najchętniej czytanych, dlatego postanowiłam, że napiszę kolejny post. Ale przy okazji chciałam Wam przedstawić też mojego fryzjera. Bo nie będę oszukiwać, że sama jestem taka zdolna i znam się na temacie pielęgnacji włosów. W poznawaniu tych wszystkich nowinek, pomaga mi mój fryzjer Piotr Jazgier.
Piotr ma bardzo bogate doświadczenie. Przez wiele lat pracował nad wizerunkiem wielu modelek. Pracował też przy produkcjach telewizyjnych (np. X Factor), pokazach mody, sesjach zdjęciowych do magazynów (Cosmopolitan, Shape, Imperium Kobiet). W salonie, używa swojego doświadczenia  przy pracy z klientkami, które nazywa swoimi "muzami". Piotr jest też ekspertem marki Balmain Hair Paris. 
Aktualnie, Piotr pracuje w Effectownia Hair Design by Jarosław Pęczek, na warszawskim Starym Mokotowie. Piotra oraz to miejsce szczerze Wam polecam. Piotr zadba o Wasze włosy a salon zadba też o lepsze samopoczucie, w czym pomaga elegancki wystrój oraz serwowana włoska kawa lub pyszna herbata. Idealnym uzupełnieniem jest nastrojowa muzyka.

Nowa fryzura jest dobra na wszystko - zamiast zakupów, na chandrę i tak po prostu - my kobiety lubimy się zmieniać. Ale wszystkie dobrze wiemy, że tylko UDANA fryzura tak działa. Dlatego ważną kwestią jest wybór fryzjera. Właściwy fryzjer sprawdzi, jaki masz kształt twarzy, zanim zaplanujecie wspólnie fryzurę, sprawdzi też jaką masz teksturę włosów (czy masz grube czy cienkie włosy, kręcone czy proste). I tak też jest z moim fryzjerem. Zawsze, zanim przystąpi do działania, sprawdza, czy jest to możliwe i zawsze wie, w czym będzie mi dobrze i czego potrzebują moje włosy. Jeżeli moje włosy są w słabej kondycji, to Piotr zawsze poleci, abym dołożyła jeszcze zabieg, który pomoże im wrócić do właściwego stanu. I o tym właśnie jest dzisiejszy post. Oprócz tego, że przedstawiłam Wam mojego fryzjera, chciałabym też przedstawić zabieg, który zaproponował mi ostatnio Piotr, bo jestem z niego bardzo zadowolona.
Dla kondycji naszych włosów nieobojętne są zabiegi, które im "serwujemy", np. farbowanie, trwała, prostowanie, suszenie na gorąco czy kręcenie włosów na lokówkę. To właśnie one mogę niszczyć włosy i sprawiać, że wyglądają na szorstkie i matowe. Częstą przyczyną problemów z włosami są też źle dobrane kosmetyki. Dlatego - połóż kres problemom z włosami i poszukaj dobrego fryzjera!
Piotr zaproponował mi zabieg firmy La Biosthetique Paris - Tricobios 1-2-3.
Zabieg przeznaczony jest dla włosów średnio i mocno zniszczonych, potrzebujących objętości. Pomaga odbudować wewnętrzną strukturę włosów. Tego zabiegu nie można robić częściej niż raz na 3 tygodnie. Efekt utrzymuje się bardzo długo (nawet 2 miesiące), czyli do kolejnego farbowania możecie cieszyć się dobrą kondycją swoich włosów. Wykonywany jest w 3 etapach: Tricobios 1 (olejek, 20 minut na włosach), Tricobios  2 (szampon, 2-3 minuty) i Tricobios 3 (maska, 20 minut). Na umyte i odsączone włosy nakładany jest olejek Tricobios 1 za pomocą wilgotnego wacika, zakładana jest sauna albo turban z wilgotnego i gorącego ręcznika na 15 min, na to nakłada się czepek foliowy. W myjni (bez spłukiwania) nakłada się szampon Tricobios 2. Włosy należy przeczesać grzebieniem do wytworzenia piany. Po chwili, włosy są spłukiwane ciepłą wodą, odsączane ręcznikiem i ostatnim krokiem jest nałożenie maski Tricobios 3. Włosy zawijane są w suchy turban na kolejne 15 minut. Na koniec płukanie i efekt widoczny zaraz po wysuszeniu :) Ja widziałam już na mokrych włosach. 

Po zabiegu, możecie cieszyć błyszczącymi włosami oraz zachwycającymi swoją objętością. A to powoduje, że czujemy się komfortowo i pięknie. Ale pełen sukces to profesjonalna pielęgnacja włosów połączona z odpowiednią pielęgnacją domową - nie zapominajcie o tym.

2 komentarze

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>