piątek, 6 marca 2015

Wspomnień czar w domowej galerii, czyli ramki fotograficzne

2 komentarze
Lubicie kolekcjonować zdjęcia i za ich pomocą wracać do wspomnień sprzed lat? Ja uwielbiam, w naszym domu jest bardzo dużo zdjęć i umieszczamy je w różnych ramkach. Lubię je za to, że w dowolnym momencie mogę wrócić do chwil drogich mojemu sercu. Z sentymentem wspominam też stare albumy, takie bez koszulki foliowej, te klejone na grubej, czarnej karcie i przekładane szeleszczącym pergaminem.
Źródło: pinterest
Dzisiaj fotograficzne wspomnienia mają swoje miejsce głównie na twardym dysku lub (co jest moim zdaniem ryzykowne) tylko w pamięci telefonu. Ale amatorzy drukowanych zdjęć mają niesamowity wybór ramek fotograficznych - pojedyncza ramka na ścianę, ramka mieszcząca kolażach zdjęć na ścianie czy ramka stojąca. Dzisiaj ramka nie jest tylko zwykłym kwadratem czy prostokątem, ale jest eleganckim dodatkiem do dekoracji wnętrza. I nie ma reguły na to, w jaki sposób i jaką ramkę na zdjęcie użyjemy do dekoracji domu - wszystko zależy od naszego upodobania i gustu. Dzięki zdjęciom, nasz dom stał się naprawdę NASZ i nabrał naszego charakteru:).
Najważniejsze, abyśmy nie zapominali o naszej historii uwiecznionej na zdjęciach - bo to bardzo ważny element wspomnień i warto go celebrować.
Źródło oferty ramek: homebook.pl

2 komentarze

 1. ja najbardziej lubię nowoczesny styl - proste formy a w nich wspomnień czar ..
  Iza z Na Stylowo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nowoczesny styl też będzie na blogu, zapraszam :)

   Usuń

ARCHIWUM BLOGA

.
=async defer src="//assets.pinterest.com/js/pinit.js"/script>